Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

dogway przekąski dla psów zdrowie
zdrowie
dogway przekąski dla psów radość
radość
dogway przekąski dla psów gryzienie
gryzienie

Dogway to linia oryginalnych smakołyków dla psów. Ich wyróżnikiem jest najwyższa jakość – każdy produkt jest połączeniem pysznego i zdrowego mięsa ze starannie wyselekcjonowanymi dodatkami. Większość naszych przysmaków zawiera od kilkudziesięciu do nawet do 100% mięsa, w przeciwieństwie do produktów najpopularniejszej firmy na rynku, które składają się głównie ze zboża i kilku procent mięsa.

Jako jeden z liderów w branży, doskonale wiemy, że każda chwila z pupilem jest wyjątkowa zarówno dla właściciela, jak i dla jego ulubieńca. Wspólna zabawa, pełne radości treningi, długie spacery lub po prostu chwile spędzone w domu można urozmaicić smakołykami Dogway. W ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów na każdą okazję.

Naturalne przysmaki dla psa, dostępne w linii „Zdrowie”, to produkty prozdrowotne, bazujące na nieprzetworzonych, w 100% naturalnych komponentach. Starannie dobrane składniki sprawiają, że są one nie tylko pyszne, ale i aktywnie wspierają zdrowie zębów i dziąseł, poprawiają trawienie, korzystnie wpływają na rozwój kości i stawów lub dodają energii. Polecamy również specjalistyczne przekąski dla psa alergika, m.in. z suszonej kaczej piersi (90% mięsa).

Produkty z kategorii „Radość” to smakołyki, które wspierają wspólne treningi i doskonale urozmaicają spacery. Są pełne pysznych - tak kochanych przez psy - składników, dlatego pozwolą rozpieszczać pupila przy każdej okazji.

Z kolei psie przysmaki z kategorii „Gryzienie” to naturalne wyroby (niemal w 100% przygotowane z pysznego mięsa), które zapewnią Twojemu czworonożnemu przyjacielowi prawdziwy relaks. Doskonale zaspokajają potrzebę gryzienia, dają przyjemność na dłużej i pozwalają zająć uwagę (np. gdy masz gości lub wykonujesz domowe obowiązki i nie możesz poświęcać psu tyle czasu, ile byś chciał/-a).