Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

zdrowie
radość
gryzienie

Dogway to linia oryginalnych smakołyków dla psów. Ich wyróżnikiem jest najwyższa jakość – każdy produkt jest połączeniem pysznego i zdrowego mięsa ze starannie wyselekcjonowanymi dodatkami. Większość naszych przysmaków zawiera od kilkudziesięciu do nawet do 100% mięsa, w przeciwieństwie do produktów najpopularniejszej firmy na rynku, które składają się głównie ze zboża i kilku procent mięsa.

Jako jeden z liderów w branży, doskonale wiemy, że każda chwila z pupilem jest wyjątkowa zarówno dla właściciela, jak i dla jego ulubieńca. Wspólna zabawa, pełne radości treningi, długie spacery lub po prostu chwile spędzone w domu można urozmaicić smakołykami Dogway. W ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów na każdą okazję.

Naturalne przysmaki dla psa, dostępne w linii „Zdrowie”, to produkty prozdrowotne, bazujące na nieprzetworzonych, w 100% naturalnych komponentach. Starannie dobrane składniki sprawiają, że są one nie tylko pyszne, ale i aktywnie wspierają zdrowie zębów i dziąseł, poprawiają trawienie, korzystnie wpływają na rozwój kości i stawów lub dodają energii. Polecamy również specjalistyczne przekąski dla psa alergika, m.in. z suszonej kaczej piersi (90% mięsa).

Produkty z kategorii „Radość” to smakołyki, które wspierają wspólne treningi i doskonale urozmaicają spacery. Są pełne pysznych - tak kochanych przez psy - składników, dlatego pozwolą rozpieszczać pupila przy każdej okazji.

Z kolei psie przysmaki z kategorii „Gryzienie” to naturalne wyroby (niemal w 100% przygotowane z pysznego mięsa), które zapewnią Twojemu czworonożnemu przyjacielowi prawdziwy relaks. Doskonale zaspokajają potrzebę gryzienia, dają przyjemność na dłużej i pozwalają zająć uwagę (np. gdy masz gości lub wykonujesz domowe obowiązki i nie możesz poświęcać psu tyle czasu, ile byś chciał/-a).

676

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!