Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

dogway przekąski dla psów zdrowie
zdrowie
dogway przekąski dla psów radość
radość
dogway przekąski dla psów gryzienie
gryzienie

Przekąski dla dużych psów

Psy dużych ras mają całkowicie inne wymogi żywieniowe niż małe i średnie, dlatego należy zadbać, aby ich codzienna dieta była odpowiednio zbilansowana oraz dostosowana do rasy ulubieńca. Suche karmy i puszki warto urozmaicić o naturalne przysmaki dla psa. Takie smakołyki można podawać pomiędzy stałymi porami posiłków (w dużo większych porcjach niż dla psów ras małych i średnich), nagradzać w czasie treningu lub potraktować jako energetyczny batonik po spacerze.

W linii produktów Dogway dedykowanych psom dużych ras, przygotowaliśmy szeroki wybór wartościowych pyszności. Są one w pełni naturalne i zdrowe, ponieważ produkujemy je z nieprzetworzonych wyrobów (mięs, podrobów, skóry wołowej). A to właśnie w 100% naturalne, nieprzetworzone składniki, bez sztucznych polepszaczy smaku, są najlepszym źródłem zdrowia i witamin

W kategorii „Zdrowie” znajdziesz m.in. żwacz wołowy, który ureguluje pracę jelit i poprawi trawienie. Zdrowie kości i stawów wesprze specjalny chrupak (bogaty w wapń, kolagen i glukozaminę). Harder wołowy, kurze łapki i prasowane kości ze skóry wołowej nie tylko zaspokoją naturalną potrzebę gryzienia, ale i dobrze zapobiegną agresji oraz staną się sprytnym sposobem na psią nudę. Kiełbaski wołowe, talarki mięsne, pałeczki z kurczakiem i inne przekąski z linii „Radość” to znakomity sposób, aby umilić pupilowi czas, zmotywować go do nauki lub nagrodzić podczas spacerów.