Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

zdrowie
radość
gryzienie

Przekąski dla dużych psów

Psy dużych ras mają całkowicie inne wymogi żywieniowe niż małe i średnie, dlatego należy zadbać, aby ich codzienna dieta była odpowiednio zbilansowana oraz dostosowana do rasy ulubieńca. Suche karmy i puszki warto urozmaicić o naturalne przysmaki dla psa. Takie smakołyki można podawać pomiędzy stałymi porami posiłków (w dużo większych porcjach niż dla psów ras małych i średnich), nagradzać w czasie treningu lub potraktować jako energetyczny batonik po spacerze.

W linii produktów Dogway dedykowanych psom dużych ras, przygotowaliśmy szeroki wybór wartościowych pyszności. Są one w pełni naturalne i zdrowe, ponieważ produkujemy je z nieprzetworzonych wyrobów (mięs, podrobów, skóry wołowej). A to właśnie w 100% naturalne, nieprzetworzone składniki, bez sztucznych polepszaczy smaku, są najlepszym źródłem zdrowia i witamin

W kategorii „Zdrowie” znajdziesz m.in. żwacz wołowy, który ureguluje pracę jelit i poprawi trawienie. Zdrowie kości i stawów wesprze specjalny chrupak (bogaty w wapń, kolagen i glukozaminę). Harder wołowy, kurze łapki i prasowane kości ze skóry wołowej nie tylko zaspokoją naturalną potrzebę gryzienia, ale i dobrze zapobiegną agresji oraz staną się sprytnym sposobem na psią nudę. Kiełbaski wołowe, talarki mięsne, pałeczki z kurczakiem i inne przekąski z linii „Radość” to znakomity sposób, aby umilić pupilowi czas, zmotywować go do nauki lub nagrodzić podczas spacerów.

676

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!