Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

dogway przekąski dla psów zdrowie
zdrowie
dogway przekąski dla psów radość
radość
dogway przekąski dla psów gryzienie
gryzienie

Przekąski dla małych psów

Masz pieska małej rasy? Kochasz swojego pupila i chcesz, aby był zdrowy, zadbany i szczęśliwy? Przekąski Dogway dedykowane małym rasom to doskonałe uzupełnienie codziennej diety w wartościowe składniki odżywcze, a zarazem dobry sposób, aby sprawić ulubieńcowi radość. Dobierz odpowiednie proporcje (dopasowane do wielkości i potrzeb Twojego czworonoga) i zapewnij mu wszystko, co najlepsze.

Wśród produktów dla małych psów znajdziesz zarówno przysmaki wspierające zdrowie (poprawiające trawienie, wspierające budowę kości i stawów, pielęgnujące zęby, dodające energii), jak i idealne przekąski do gryzienia, czy mięsne pyszności sprawiające Twojemu pupilowi prawdziwą przyjemność.

Chrupak z dodatkiem kolagenu i glukozaminy wesprze rozwój kości i stawów oraz pomoże zapobiec ich zwyrodnieniom. Mix treningowy jest bogaty w kwasy omega 3, dlatego poprawi wygląd sierści, a zarazem stanie się doskonałą nagrodą podczas treningów lub wspólnej zabawy. Filet z piersi kaczej to pyszna przekąska dla pupila cierpiącego na alergię, kiełbaski wołowe dostarczą dużą porcję witaminy B, a talarki mięsne lub pałeczki z kurczakiem stanowią potężną dawkę energii.