Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

zdrowie
radość
gryzienie

Przekąski dla małych psów

Masz pieska małej rasy? Kochasz swojego pupila i chcesz, aby był zdrowy, zadbany i szczęśliwy? Przekąski Dogway dedykowane małym rasom to doskonałe uzupełnienie codziennej diety w wartościowe składniki odżywcze, a zarazem dobry sposób, aby sprawić ulubieńcowi radość. Dobierz odpowiednie proporcje (dopasowane do wielkości i potrzeb Twojego czworonoga) i zapewnij mu wszystko, co najlepsze.

Wśród produktów dla małych psów znajdziesz zarówno przysmaki wspierające zdrowie (poprawiające trawienie, wspierające budowę kości i stawów, pielęgnujące zęby, dodające energii), jak i idealne przekąski do gryzienia, czy mięsne pyszności sprawiające Twojemu pupilowi prawdziwą przyjemność.

Chrupak z dodatkiem kolagenu i glukozaminy wesprze rozwój kości i stawów oraz pomoże zapobiec ich zwyrodnieniom. Mix treningowy jest bogaty w kwasy omega 3, dlatego poprawi wygląd sierści, a zarazem stanie się doskonałą nagrodą podczas treningów lub wspólnej zabawy. Filet z piersi kaczej to pyszna przekąska dla pupila cierpiącego na alergię, kiełbaski wołowe dostarczą dużą porcję witaminy B, a talarki mięsne lub pałeczki z kurczakiem stanowią potężną dawkę energii.

676

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!