Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

dogway przekąski dla psów zdrowie
zdrowie
dogway przekąski dla psów radość
radość
dogway przekąski dla psów gryzienie
gryzienie

Przysmaki dla psiej radości – rozpieszczaj swojego pupila

W linii „Radość” Dogway zgromadziliśmy psie przysmaki, które przy każdej okazji pozwolą Ci rozpieszczać pupila. Pyszny mix treningowy, mięsne talarki, kiełbaski wołowe czy pałeczki z kurczakiem to coś więcej niż standardowe jedzenie dla psów. Te pełne mięsnego smaku przekąski, które Twój ulubieniec na pewno pokocha.

Kiełbaski wołowe (98% mięsa) są bogate w witaminy z grupy B oraz łatwoprzyswajalne białko, dlatego szybko dodadzą pupilowi energii potrzebnej do codziennej aktywności. Mix treningowy nie tylko zwiększa gotowość psa do nauki, lecz także dzięki bogactwu witamin i kwasów tłuszczowych omega 3 zawartych w oleju z łososia, korzystnie wpływa na wygląd jego sierści i skóry.

Każdy z przysmaków z serii „Radość” idealnie sprawdza się do motywowania pupila do wysiłku i zdobywania nowych umiejętności podczas treningów. Bo czy może być lepsza nagroda dla Twojego ulubieńca od „psiego batonika”, który dostarczy mu energii potrzebnej do ruchu, a zarazem wyśmienicie smakuje? Te pyszności od Dogway z powodzeniem możesz wykorzystać nie tylko podczas nauki nowych sztuczek, ale również przy długich spacerach po parku, w czasie wspólnej zabawy, podróży oraz w innych okazjach, gdy chcesz mu zafundować wszystko, co najlepsze. Niewielkie przekąski to zatem znakomita nagroda, jak również pyszne uzupełnienie beztroskiej zabawy.