Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

dogway przekąski dla psów zdrowie
zdrowie
dogway przekąski dla psów radość
radość
dogway przekąski dla psów gryzienie
gryzienie

Przysmaki do gryzienia dla psów

Twój pupil uwielbia coś gryźć albo obgryza meble, dywany, zasłony i buty? Obawiasz się pozostawić go w domu bez opieki, aby nie zaskoczył Cię zniszczeniami lub nie zjadł czegoś, co może mu zaszkodzić? W ofercie Dogway przygotowaliśmy naturalne smakołyki, które rozwiążą ten problem. Mięsne, pyszne, wartościowe.

Psie przysmaki, które zgromadziliśmy w kategorii „Gryzienie”, pozwolą zaspokoić czworonogowi naturalną psią potrzebę gryzienia, pomogą mu zrelaksować się i wyciszyć. Są dobrym sposobem zarówno na pierwsze objawy agresji, jak i na nudę. Nie chcesz, żeby pies tęsknił, gdy pozostanie sam w domu? Psie smakołyki umilą mu ten czas tym bardziej, że składają się niemal w 100% z mięsa, co zapewnia im naturalny smak i wyjątkowo atrakcyjny dla czworonoga aromat. Co więcej – są także bezpieczne dla zdrowia (połknięty kawałek naturalnego gryzaka zostanie przez psa po prostu strawiony w przeciwieństwie do produktów ze sztucznych składników) i korzystnie wpływają na kondycję pupila (wspierają jego prawidłowy rozwój). Na przykład całkowicie naturalne suszone kurze łapki nie tylko stanowią dla psa przyjemne odprężenie, ale także wspomagają czyszczenie zębów, zapobiegają osadzaniu się na nich kamienia i zmniejszają prawdopodobieństwo pojawienia się próchnicy.

Prasowane kości są uniwersalną przekąską dla psów różnych ras, która sprawdzi się na każdą okazję. Podobnie jak kurze łapki, tak i ten uwielbiany przez czworonogi za zapach, smak i kształt smakołyk nie tylko sprawi im przyjemność na dłużej, ale także wspomoże prawidłową higienę zębów i dziąseł. Z kolei harder wołowy (98% mięsa) to fantastyczny sposób na zajęcie uwagi w sytuacji, gdy pupil się czegoś się boi (np. burzy) lub nudzi (np. w samochodzie czy podczas wizyty gości).