Nasze przysmaki dla psów

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Rodzaj przysmaku:WIELKOŚć PSA:Smak przysmaku:

WYBIERZ KATEGORIĘ

dogway przekąski dla psów zdrowie
zdrowie
dogway przekąski dla psów radość
radość
dogway przekąski dla psów gryzienie
gryzienie

Przysmaki "Zdrowie" – zadbaj o dobrą kondycję swojego pupila

Wśród produktów linii „Zdrowie” znajdziesz naturalne przysmaki dla psa – pełne witamin, minerałów i innych wartościowych składników. Najlepsze kawałki różnych mięs to coś, co Twój pupil na pewno pokocha. Wybieramy wyłącznie nieprzetworzone, w 100% naturalne produkty, co sprawia, że zdrowe przekąski dla psa są odżywcze i stanowią wspaniałe źródło łatwoprzyswajalnego białka.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. chrupak wzmacniający kości i stawy. Zawiera on wapń, naturalny kolagen i glukozaminę, które wspomagają prawidłowy rozwój kości, regenerują stawy, poprawiają ich ruchomość oraz elastyczność (bardzo dobre uzupełnienie diety dla psów cierpiących na zwyrodnienia). Doskonale na psie zęby i dziąsła wpływa chrupak dentystyczny zawierający aż 96% mięsa. Wapń, cynk i fosfor pozwalają wzmocnić zęby i ochronić je przed próchnicą, unikalny kształt sprawia, że smakołyk delikatnie masuje dziąsła (poprawia ich ukrwienie) i usuwa kamień nazębny, a ekstrakt z zielonej herbaty odświeża psi oddech.

Na kłopoty z trawieniem oraz po kuracjach antybiotykowych (pomaga odbudować florę bakteryjną jelit) polecamy smakowity żwacz wołowy, składający się w 100% z mięsa. Jego dodatkowym atutem jest wyjątkowo atrakcyjny dla czworonogów zapach, który potrafi zawrócić w głowie zarówno psim niejadkom, jak i na co dzień wybrednym pupilom.

Dzięki swojej różnorodności, mięsne przekąski Dogway idealnie odpowiadają na zróżnicowane zapotrzebowanie żywieniowe naszych czworonożnych przyjaciół. Wszystkie psie smakołyki dla zdrowia powstają według receptur stworzonych w konsultacji z lekarzami weterynarii i specjalistami zajmującymi się dietetyką zwierząt.