PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull

Chelsea – KOSTECZKI DROBIOWE Z SEREM

Gramatura: 50 g

NOWOŚĆ!

Chelsea to przysmaki stworzone specjalnie dla małych psów! 

Kosteczki mięsne z serem to smakowita przekąska dla Twojego pupila w poręcznej formie. Idealnie nadaje się na spacer i jako nagroda. Żółty ser jest źródłem pełnowartościowego białka i wapnia. Ma również działanie antydepresyjne, a to za sprawą tryptofanu, który odpowiedzialny jest za wydzielanie serotoniny, która nazywana jest hormonem szczęścia.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: surowiec drobiowy 70%, ser żółty 10,5%, surowce pochodzenia roślinnego: glicerol 9%, skrobia kukurydziana 6%, sorbitol 1,3%,  składniki mineralne

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

70%
mięsa
doskonała
nagroda
poprawiają
nastrój
Sugerowana cena detaliczna:
Kup online w sklepach:
radość
dogway zdrowie przekąski dla psa mops

bo radość
ma znaczenie

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii RADOŚĆ. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

Rozpieszczanie
Zabawa
Trening
Zajęcie uwagi
Spacer
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!