PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull

Chelsea – KOSTECZKI DROBIOWE Z SEREM

Gramatura: 50 g

NOWOŚĆ!

Chelsea to przysmaki stworzone specjalnie dla małych psów! 

Kosteczki drobiowe z serem bez laktozy, to smakowita przekąska dla Twojego pupila. Poręczna forma sprawia, że idealnie nadaje się na spacer i jako nagroda. Żółty ser jest źródłem pełnowartościowego białka i wapnia. Dzięki zawartości cynku i selenu wspieramy prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Przysmaki są doskonałym uzupełnieniem diety, nawet najbardziej wybrednych psów.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: kurczak 80%, ser żółty 12%, produkty pochodzenia roślinnego. Dodatki: substancje aromatyzujące.

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 10% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

80%
mięsa
doskonała
nagroda
poprawiają
nastrój
Sugerowana cena detaliczna:
Kup online w sklepach:
chelsea

bo małe psy
są wyjątkowe

CHELSEA w nowej odsłonie to nie tylko nowe opakowanie, ale i nowa receptura!
Postawiliśmy na prosty skład, z bardzo wysoką zawartością mięsa. Dzięki udoskonalonej technologii produkcji, w składzie Chelsea nie znajdziecie barwników, ani konserwantów. Wszystkie warianty smakowe są wolne od glutenu, laktozy i dodatku cukru, dzięki czemu można je podawać nawet najbardziej wrażliwym maluchom.
Chelsea
Rozpieszczanie
Zabawa
Trening
Zajęcie uwagi
Spacer
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!