PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull

Chelsea – PAŁECZKI WOŁOWO-DROBIOWE MOCNE KOŚCI I STAWY

Gramatura: 50 g

NOWOŚĆ!

Chelsea to przysmaki stworzone specjalnie dla małych psów! 

Pałeczki mocne kości i zdrowe stawy to doskonała, codzienna przekąska która pomoże zadbać o zdrowie Twojego pupila. Obecność białka wraz z witaminami z grupy B wspomaga prawidłowy rozwój i funkcjonowanie organizmu psa, wapń wzmacnia kości oraz odpowiada za regulację pracy układu nerwowego, zawartość kolagenu oraz glukozaminy dba o prawidłową formę narządów ruchu. Dzięki specjalnemu kształtowi oraz strukturze, przekąska doskonale masuje dziąsła oraz pomaga utrzymać zęby w czystości. Wysoka zawartość mięsa sprawi, że każdy pies oszaleje na ich punkcie!

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: 96% (surowiec drobiowy 67%, surowiec wołowy 29%, sorbitol 0,9%, składniki mineralne

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.



ważne informacje

96%
mięsa
Zdrowe
stawy
Mocne
kości
Sugerowana cena detaliczna:0
Kup online w sklepach:
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ
Zdrowe stawy
Mocne kości
Zdrowe zęby
zajęcie uwagi
Dawka dodatkowej energi
Doskonała nagroda
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!