PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull

CHRUPAK DENTYSTYCZNY Z ZIELONĄ HERBATĄ

Gramatura: 30 g

Wyjątkowy przysmak, który pomoże zadbać o zdrowe zęby i świeży oddech pupila. Zawiera 96% mięsa w składzie, co sprawia, że psy go uwielbiają za prawdziwie mięsny smak. Występujący w cynk, wapń i fosfor wzmacniają zęby, czyniąc je zdrowszymi i bardziej odpornymi na próchnicę.

Unikalny kształt chrupaka dentystycznego sprawia, że podczas gryzienia w naturalny sposób usuwa kamień nazębny, a także masuje dziąsła, poprawiając ich ukrwienie. Z kolei znajdujący się w składzie wyciąg z zielonej herbaty doskonale odświeża psi oddech.

Przysmaki są bardzo praktycznym sposobem na uzupełnienie diety czworonoga we wszystkie niezbędne makro- i mikroelementy.

Chrupak nadaje się dla psów wszystkich ras.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: 96% (kurczak  67%, wołowina 29%), ekstrakt z zielonej herbaty, sorbitol, składniki mineralne

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 32 g
  • średni pies (do 15 kg) – 54 g
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) – 101 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

96%
mięsa
Odświeża
oddech
Usuwa kamień
nazębny i
masuje dziąsła
Sugerowana cena detaliczna:149
Kup online w sklepach:
zdrowie
dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy

bo zdrowie psa
jest ważne

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

WIĘCEJ
LEPSZE TRAWIENIE
MOCNE KOŚCI
ZDROWE ZĘBY
LŚNIĄCA SIERŚĆ
MOCNE STAWY
WIĘCEJ ENERGII
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!