PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull

CHRUPAK INDYCZY

Gramatura: 25 g

Chrupiąca przyjemność dla fanów gryzienia. Gryzak świetnie rozładowuje u psa naturalną potrzebę gryzienia, dodatkowo oczyszczając zęby z kamienia nazębnego. Dzięki użyciu w przysmaku różnych części mięsa indyczego jak chrząstki, skóry oraz podroby- smakołyk dostarcza pełne spektrum niezbędnych składników odżywczych jak kolagen, elastyna czy wartościowe białko.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: 97% (w tym indyk 5%), sorbitol, składniki mineralne

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

97%
mięsa
Zdrowe
zęby
Doskonała
nagroda
Sugerowana cena detaliczna:149
Kup online w sklepach:
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ
Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!