PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway przekąska dla psa chrupak mocne kości

CHRUPAK MOCNE KOŚCI I STAWY

Jedno opakowanie zawiera: 2 szt.
Gramatura: 60 g

Zdrowe kości i stawy w dużej mierze wpływają na ogólną kondycję i samopoczucie pupila, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi. Chrupak Mocne Kości i Stawy to idealne uzupełnienie diety Twojego pupila dzięki odpowiednio dobranym składnikom. Ten przysmak zawiera naturalny kolagen i glukozaminę, które wspomagają prawidłowy rozwój i regenerują stawy, a przy zwyrodnieniach poprawiają ich ruchomość i elastyczność  Duża zawartość wapnia sprawia, że kości stają się mocniejsze. Produkt bazuje na wysokiej zawartości mięsa gwarantując tym samym doskonały smak, któremu żaden pies nie będzie mógł się oprzeć.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: 96% (surowiec drobiowy  67%, surowiec wołowy 29%)

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

96%
mięsa
Wzmacnia
stawy i kości
Bogate źródło
wapnia i kolagenu
Sugerowana cena detaliczna:
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
zdrowie
dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy

bo zdrowie psa
jest ważne

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

WIĘCEJ
LEPSZE TRAWIENIE
MOCNE KOŚCI
ZDROWE ZĘBY
LŚNIĄCA SIERŚĆ
MOCNE STAWY
WIĘCEJ ENERGII
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!