PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull

CHRUPAK ZDROWA SKÓRA I LŚNIĄCA SIERŚĆ

Jedno opakowanie zawiera: 2 szt.
Gramatura: 40 g

Chrupak Zdrowa Skóra i Lśniąca Sierść to idealne uzupełnienie diety Twojego pupila dzięki odpowiednio dobranym składnikom. Ten przysmak zawiera olej z ogórecznika i biotynę, które poprawiają stan skóry, korzystnie wpływają na piękny wygląd sierści – wspomagają leczenie łupieżu, stanów zapalnych i zakażeń skóry, miejscowego łysienia i świądu, a także przyczyniają się do zwiększenia odporności organizmu. Produkt bazuje na wysokiej zawartości mięsa gwarantując tym samym doskonały smak, któremu żaden pies nie będzie mógł się oprzeć.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: 96% (surowiec drobiowy  67%, surowiec wołowy 29%)

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

96%
mięsa
Lśniąca
sierść
Zdrowe
zęby
Sugerowana cena detaliczna:0
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
zdrowie
dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy

bo zdrowie psa
jest ważne

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

WIĘCEJ
LEPSZE TRAWIENIE
ZDROWE ZĘBY
LŚNIĄCA SIERŚĆ
WIĘCEJ ENERGII
NAGRODA
PRZYJEMNOŚĆ
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!