PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull

GRYZAK DENTYSTYCZNY DENTIX

Jedno opakowanie zawiera: 4 szt.
Gramatura: 64 g

Przysmak DENTIX skutecznie pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji psich zębów. Składniki produktu, jego kształt i konsystencja ograniczają powstawanie kamienia nazębnego, wspomagając higienę jamy ustnej. DENTIX posiada naturalny smak, dzięki czemu psy zjadają go z prawdziwą przyjemnością.

W 5 stopniowej skali twardości, przysmak osiąga wartość 2, dlatego doskonale nadaje się dla psów które z racji problemów z uzębieniem lub starszego wieku nie radzą sobie z twardymi przekąskami.

Karma uzupełniająca polecana dla wszystkich psów.

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

Zdrowe
zęby
Doskonała
nagroda
Stopień
twardości: 2
Sugerowana cena detaliczna:0
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo tesco partner logo carrefour partner
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ
Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!