PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway harder wołowy przekąska dla psa

HARDER WOŁOWY

Jedno opakowanie zawiera: 2-3 szt.
Gramatura: 50 g

Harder wołowy wyjątkowo skutecznie zaspokaja naturalną psią potrzebę gryzienia, zapewniając mu przyjemny relaks. To doskonały i zdrowy sposób na zajęcie uwagi czworonoga w czasie, gdy nie ma nas w domu lub gdy mamy gości, ale można go również używać jako nagrody za pożądane zachowanie czy podczas uczenia pupila nowych sztuczek.

Przysmak zawiera aż 98% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (w tym 12% wysokiej jakości wołowiny), co ma przełożenie na jego unikalny smak i zapach.

Formowany według specjalnej technologii  ma optymalną dla psich zębów twardość – w pięciostopniowej skali osiąga wartość 3.

Pełen mięsa harder wołowy jest przeznaczony dla psów dorosłych wszystkich ras. Ze względu na bogactwo naturalnych minerałów i witamin w składzie, stanowi bardzo dobre uzupełnienie codziennej diety pupila.

Skład: mięso
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego ( w tym mięso wołowe – 12%)

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 1 szt.
  • średni pies (do 15 kg) – 2 szt.
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) –  3 szt.

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

98%
mięsa
Stopień
twardości: 3
Zaspokaja
potrzebę gryzienia
Sugerowana cena detaliczna:499
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ
Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!