PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway kiełbaski wołowe przekąska dla psa

KIEŁBASKI WOŁOWE

Gramatura: 50 g

Pożywne i pełne mięsa kiełbaski wołowe znakomicie sprawdzają się na spacerze i w podróży jako zdrowa, pełnowartościowa przekąska, a także w czasie treningu pupila jako atrakcyjna nagroda. Łatwo przyswajalne białko oraz 96% mięsa w składzie powodują, że przysmak szybko i skutecznie dodaje psu energii, doskonale motywując go do nauki. Mięso jest suszone w niskich temperaturach, dlatego zachowuje wszystkie naturalnie zawarte w nim witaminy, zwłaszcza te z grupy B.

Poręczna forma sprawia, że przysmak można bez ryzyka nosić w kieszeni, plecaku czy torebce i podać psu zawsze, kiedy zaistnieje potrzeba.

Skład: mięso (96% w tym: wołowina – 75,5%, drób – 20,5%), dodatki technologiczne (4%).

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 24 g
  • średni pies (do 15 kg) – 40 g
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) –  75 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

98%
mięsa
Bogate w witaminy
z grupy B
Idealne
na spacer
Sugerowana cena detaliczna:469
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
radość
dogway zdrowie przekąski dla psa mops

bo radość
ma znaczenie

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii RADOŚĆ. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

WIĘCEJ
Rozpieszczanie
Zabawa
Trening
Zajęcie uwagi
Spacer
Nagroda
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!