PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway kość prasowana 11cm przekąska dla psa

KOŚĆ PRASOWANA 11 CM

Jedno opakowanie zawiera: 1 szt.
Gramatura: 40 g

Psy uwielbiają ten smakołyk za kształt, zapach i smak! Dzięki specjalnej metodzie suszenia kość – wykonana ze skóry wołowej – zachowuje swój naturalny aromat i smak. Zaletą przysmaku są jego prozdrowotne właściwości – doskonale masuje dziąsła poprawiając ich ukrwienie oraz zapobiega przyrostowi kamienia nazębnego, dzięki czemu chroni zęby przed próchnicą.

W pięciostopniowej skali twardości kość osiąga wartość 5, dlatego jest to przysmak, którym pies może cieszyć się naprawdę długo. Świetnie zatem sprawdza się jako sposób na spędzenie czasu, gdy właściciel przebywa poza domem.

Skład: suszona skóra wołowa.

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.



ważne informacje

Przyjemność
gryzienia
na dłużej
Stopień
twardości: 5
Masuje dziąsła
i zapobiega
osadzaniu się
kamienia nazębnego
Sugerowana cena detaliczna:509
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ
Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!