PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway kość prasowana 16cm przekąska dla psa

KOŚĆ PRASOWANA 16 CM

Jedno opakowanie zawiera: 1 szt.
Gramatura: 90 g

Kształt kości, mięsny smak i naturalny aromat sprawiają, że to przysmak, którym  trafia się wprost do psiego serca. Produkujemy go ze skóry wołowej, a specjalna metoda suszenia sprawia, że zachowuje swój prawdziwie mięsny smak i zapach. Nic więc dziwnego, że psy za nim przepadają.

W pięciostopniowej skali twardości kość osiąga wartość 5, dlatego to świetny sposób na zajęcie uwagi psa na dłużej, np. podczas nieobecności właściciela w domu.

Przysmak doskonale zaspokaja psią potrzebę gryzienia, przynosi mu ukojenie oraz zapewnia przyjemny relaks w dłuższej perspektywie czasu. Dodatkowo zapobiega osadzaniu się kamienia na zębach oraz masuje dziąsła poprawiając ich ukrwienie.

Kość jest przeznaczona dla psów dorosłych wszystkich ras, jednak ze względu na rozmiary należy ją podawać pupilom średniej i dużej wielkości.

Skład: suszona skóra wołowa.

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

Przyjemność
gryzienia
na dłużej
Masuje
dziąsła
Zapobiega
osadzaniu się
kamienia nazębnego
Sugerowana cena detaliczna:699
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ
Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!