PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway kurze łapki przekąska dla psa

KURZE ŁAPKI

Jedno opakowanie zawiera: 2-3 szt.
Gramatura: 45 g

Fantastyczny sposób na zaspokojenie naturalnej psiej potrzeby gryzienia. Uwielbiany przez czworonogi drobiowy przysmak jest w 100% naturalny, bogaty w mikro- i makroelementy, dlatego stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety pupila. Żucie suszonych kurzych łapek wspomaga czyszczenie zębów, dlatego warto je podawać psom ze skłonnością do osadzania się kamienia nazębnego i próchnicy.

Przysmak charakteryzuje się atrakcyjnym dla psów smakiem i aromatem, co zawdzięcza specjalnej technice suszenia mięsa. W pięciostopniowej skali twardości osiąga wartość 2, dlatego warto go podawać starszym psom oraz tym, które miewają kłopoty z uzębieniem.

Kurze łapki znakomicie zajmują czas pupila, zapewniają mu relaks i wyciszają emocje. To dobry sposób na zajęcie psiej uwagi w czasie burzy lub gdy w domu są goście.

Gryzak jest przeznaczony dla dorosłych psów wszystkich ras.

Skład: suszone kurze łapki (100%)

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 16 g
  • średni pies (do 15 kg) – 32 g
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) –  53 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

100%
naturalne
Wspomaga
czyszczenie zębów
Stopień
twardości: 2
Sugerowana cena detaliczna:285
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ
Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!