PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway mięso wołowe przekąska dla psa

MIĘSO WOŁOWE

Gramatura: 30 g

Wołowina jest wśród mięs najbogatszym źródłem pełnowartościowego, łatwo przyswajalnego białka. Jego przewagą jest również duża zawartość niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin, m.in. B12 i B6, oraz pierwiastków – żelaza, cynku i selenu. Jeśli do tego dodamy niską zawartość tłuszczu, mamy idealnie zdrową przekąskę na każdą okazję.

Przysmak składa się w 100% z wołowiny, suszonej specjalną technologią w niskich temperaturach, co pozwoliło zachować wszystkie wartościowe składniki pokarmowe, jak również naturalny smak i zapach mięsa.

Skład: mięso (100%).

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 18 g
  • średni pies (do 15 kg) – 30 g
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) – 57 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

100%
mięsa
Bogate źródło
witamin z grupy B
Łatwo
przyswajalne
białko
Sugerowana cena detaliczna:
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
zdrowie
dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy

bo zdrowie psa
jest ważne

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

WIĘCEJ
LEPSZE TRAWIENIE
MOCNE KOŚCI
ZDROWE ZĘBY
LŚNIĄCA SIERŚĆ
MOCNE STAWY
WIĘCEJ ENERGII
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!