PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway mix treningowy przekąska dla psa

MIX TRENINGOWY

Gramatura: 70 g

Mix treningowy to świetny sposób na zwiększenie psiej motywacji do nauki podczas szkolenia i większego wysiłku w czasie treningu. Doskonale też sprawdza się jako przekąska na spacerze czy nagroda w zabawie.

W przysmaku połączyliśmy mięso, zboża i zdrowe tłuszcze, dzięki czemu ma on bardzo dobrze zbilansowany skład pod względem zawartości – tak potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu – mikro- i makroelementów. Bogaty w witaminy i pochodzące z oleju z łososia kwasy tłuszczowe omega 3, korzystnie wpływa na stan sierści i skórę pupila. Warto go zatem podawać jako uzupełnienie codziennej diety psa.

Mix treningowy jest przeznaczony dla dorosłych psów wszystkich ras.

Skład: zboża i produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, w tym: drób – 12%, wołowina – 4%, dziczyzna – 2%, jagnięcina – 2%), oleje i tłuszcze (w tym: olej z łososia –2,5%), dodatki technologiczne.

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 18 g
  • średni pies (do 15 kg) – 30 g
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) –  57 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

Bogate źródło
kwasów omega 3
Doskonały jako
nagroda w
treningu i zabawie
Zdrowa skóra,
lśniąca sierść
Sugerowana cena detaliczna:429
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
radość
dogway zdrowie przekąski dla psa mops

bo radość
ma znaczenie

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii RADOŚĆ. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

WIĘCEJ
Rozpieszczanie
Zabawa
Trening
Zajęcie uwagi
Spacer
Nagroda
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!