PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway pałeczki z kurczakiem przekąska dla psa

PAŁECZKI Z KURCZAKIEM

Gramatura: 50 g

Pełne mięsnego smaku  pałeczki owinięte delikatnym mięsem z kurczaka to zdrowa przekąska na każdą okazję. Doskonały przysmak do rozpieszczania pupila między posiłkami, jako nagroda w zabawie lub za dobre sprawowanie, czy też niewielki posiłek w czasie spaceru.

Pałeczki z kurczakiem to doskonałe źródło wysokowartościowego i łatwo przyswajalnego, bogatego w witaminy białka. Są świetnym uzupełnieniem codziennej diety, gdyż zawierają 95,5% mięsa.

Skład: mięso (95,5%, w tym: skóra bydlęca – 48,5%, pierś z kurczaka – 47%), skrobia (1%), dodatki technologiczne (3,5%).

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 29 g
  • średni pies (do 15 kg) – 49 g
  • duży pies (powyżej 15 kg) –  92 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

95,5%
mięsa
Idealny jako
nagroda w
treningu i zabawie
Łatwo
przyswajalne
białko
Sugerowana cena detaliczna:745
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
radość
dogway zdrowie przekąski dla psa mops

bo radość
ma znaczenie

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii RADOŚĆ. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

WIĘCEJ
Rozpieszczanie
Zabawa
Trening
Zajęcie uwagi
Spacer
Nagroda
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!