PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway talarki mięsne przekąska dla psa

TALARKI MIĘSNE

Gramatura: 50 g

Talarki mięsne to potężna dawka smakowitej energii w poręcznej formie. Świetny przysmak na spacery, treningi i szkolenia psów. Ze względu na bardzo dużą zawartość mięsa (91%) jest motywującą nagrodą za wysiłek włożony przez pupila w zdobywanie nowych umiejętności.

Pełnowartościowe białko, bogactwo witamin, makro- i mikroelementów korzystnie wpływa na kondycję psychiczną i fizyczną psa, dlatego mięsne talarki mogą być doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety pupila.

Przysmak jest przeznaczony dla dorosłych psów wszystkich ras.

Skład: mięso (91%, w tym: mięso kurczaka 55%, wołowina – 27%, mięso z kaczki – 9%), gliceryna (3%), dodatki technologiczne (6%).

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 25 g
  • średni pies (do 15 kg) – 43 g
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) – 81 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

91%
mięsa
Świetny na
spacery i
jako nagroda
Potężna dawka
energii
Sugerowana cena detaliczna:579
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
radość
dogway zdrowie przekąski dla psa mops

bo radość
ma znaczenie

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii RADOŚĆ. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

WIĘCEJ
Rozpieszczanie
Zabawa
Trening
Zajęcie uwagi
Spacer
Nagroda
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!