PRZYSMAK

Oferujemy bogaty wybór zdrowych, mięsnych przysmaków dla psów w 3 kategoriach – ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

dogway pies lord pitbull
Dogway żwacz wołowy przekąska dla psa

ŻWACZ WOŁOWY

Gramatura: 40 g

Żwacz wołowy jest przysmakiem, który ma wyjątkowo atrakcyjny dla psów zapach. Warto przy okazji podkreślić, że pochodzi on w 100% z natury, gdyż nie stosujemy żadnych dodatków aromatyzujących. Nie jest zatem niespodzianką, że budzi zainteresowanie nawet wśród psich niejadków oraz pupili o wymagających podniebieniach.

Suszony żwacz to nic innego jak jedna z czterech komór żołądka zwierząt zaliczanych do grupy przeżuwaczy (m.in. krowy i kozy). W żwaczu znajdują się  bakterie wspierające trawienie celulozy, w którą dieta przeżuwaczy jest bogata, a której zwierzęta te nie są w stanie samodzielnie strawić. I właśnie bakterie zwarte w przysmaku ze żwacza mają tak drogocenne znaczenie dla zdrowia naszych pupili, bowiem poprawiają perystaltykę jelit i ułatwiają trawienie. Ze względu na te właśnie właściwości żwacza warto rozważyć podawanie tej przekąski czworonogom po kuracji antybiotykowej, gdyż może to pomóc w odbudowaniu właściwej mikroflory bakteryjnej w jelitach. Dobrze jednak robić to w porozumieniu z weterynarzem.

Przysmak ten charakteryzuje się korzystnym stosunkiem wapnia do fosforu, dlatego może być stosowany także u szczeniąt. Należy go podawać między posiłkami jako zdrową, pełnowartościową przekąskę.

Skład: suszony żwacz – przedżołądek wołowy (mięso 100%)

Sugerowana dzienna dawka:

  • mały pies (do 8 kg) – 15 g
  • średni pies (do 15 kg) – 26 g
  • duży pies (do 35 kg i powyżej) – 50 g

Pamiętajmy, że przysmaki nie powinny przekraczać 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Wprowadzając przysmak do diety należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku oraz zapewnić pupilowi stały dostęp do wody pitnej.ważne informacje

100%
mięsa
Lepsze
trawienie
Dobry dla
szczeniąt po
antybiotykach
Sugerowana cena detaliczna:0
Kup online w sklepach: logo auchan partner logo carrefour partner logo tesco partner
zdrowie
dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy

bo zdrowie psa
jest ważne

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

WIĘCEJ
LEPSZE TRAWIENIE
MOCNE KOŚCI
ZDROWE ZĘBY
LŚNIĄCA SIERŚĆ
MOCNE STAWY
WIĘCEJ ENERGII
1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!