O MARCE Dogway

Myślisz, że znasz swojego psa? Odkryj jego drugą naturę z prawdziwie mięsnymi przysmakami Dogway!

dogway pies basset hound o marce

nasza filozofia

Dogway – uwolnij drugą naturę swojego psa!

Dogway powstał z szacunku do psiej indywidualności oraz z potrzeby odkrywania jej niepowtarzalności. Kochamy psy, dlatego tak dobrze je rozumiemy. I wiemy, że psia natura własnymi ścieżkami spaceruje. By pomóc naszym pupilom wyzwolić swoją drugą naturę, stworzyliśmy prawdziwie mięsne, zdrowe i smaczne przysmaki na każdą okazję. Dzięki temu mały ratlerek na trzęsących się chudych nóżkach może poczuć się silny jak lew, wyglądający dostojnie buldog – zostać primabaleriną, a pudel, którego znamy jako kanapowego modnisia, stać się skłonnym do wysiłku siłaczem, czerpiącym naturalną radość ze spędzania czasu – zamiast w fotelu – na treningach!

Dogway jest marką należącą do znanej polskiej firmy Maced. To rodzinna firma, która od 20 lat tworzy wysokiej jakości przysmaki dla zwierząt. Jest jednym z największych producentów przekąsek w Europie i liderem tego segmentu na rynku.

dogway pies piłka nasza filozofia

druga natura psa

Kategorie przysmaków powstały z potrzeby odkrywania tego, co głęboko ukryte w psiej duszy.

Nie ma dwóch takich samych psów, dlatego każdy wymaga indywidualnego traktowania. Przysmak dobry dla jednego, nie zawsze odpowiada potrzebom innego pupila. Aby dotrzeć do sedna psiej indywidualności przygotowaliśmy 15 przysmaków w 3 różnych kategoriach: ZDROWIE, RADOŚĆ, GRYZIENIE.

Każdy pies ma inny charakter, inne potrzeby i w różny sposób okazuje emocje – przywiązanie, radość, tęsknotę czy nadzieję na bycie kochanym. Jak nikt – nasi czworonożni przyjaciele – potrafią nas wzruszyć, zachwycić, ale często także zaskoczyć nieprzebranym bogactwem swojej psiej osobowości.

Poznaj 3 kategorie naszych przysmaków i uwolnij
drugą naturę swojego psa!

dogway pies pudel
zdrowie
dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy

bo zdrowie psa
jest ważne

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

WIĘCEJ
radość

bo radość
ma znaczenie

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii RADOŚĆ. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

WIĘCEJ
dogway zdrowie przekąski dla psa mops
gryzienie
dogway pies lord pitbull

bo gryzienie
to potrzeba

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie GRYZIENIE. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii GRYZIENIE.

WIĘCEJ

twój przyjacielto nasz przyjaciel

Dogway – podziękowanie za obecność

Przysmaki Dogway są naszym podziękowaniem za psią wierność, przywiązanie, bezinteresowną miłość. Chcieliśmy podarować naszym pupilom to, co najlepsze, dlatego tworząc przysmaki zadbaliśmy, aby były zdrowe, smaczne i składały się z naturalnych składników. Poza czasem, który poświęcamy naszym psom i miłości do nich, to najcenniejsze, co możemy im ofiarować.

dogway pies człowiek przyjaciele
Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour oraz wybranych drogeriach Rossmann

1151

PUNKTÓW

GDZIE ZNAJDZIESZ DOGWAY?

Nowy Dogway dostępny już w hipermarketach Tesco, Auchan i Carrefour!