Gryzienie

Potrzeba gryzienia leży w jego naturze. Podaruj pupilowi przyjemność na dłużej w gryzaku!

Stawiamy na
zdrowe gryzienie

Są psy, które przejawiają wyjątkowy entuzjazm w obgryzaniu wszystkiego, co znajdzie się w zasięgu ich zębów – butów, dziecięcych zabawek, mebli. Naszą odpowiedzią na tę potrzebę są pełnowartościowe, w 100% naturalne przysmaki z kategorii GRYZIENIE, których skład oparliśmy wyłącznie na produktach pochodzenia zwierzęcego.

Stworzyliśmy je, aby pies w swym zamiłowaniu do chrupania nie zrobił sobie krzywdy, zajadając przez przypadek coś, co mu po prostu zaszkodzi, np. kawałek plastiku z buta czy z zabawki z tworzywa sztucznego. Dogway stawia na lekkostrawne gryzaki, które –poza przyjemnością gryzienia – oferują pupilowi nie tylko naturalny aromat, który tak uwielbiają, ale przede wszystkim solidną porcję wartości odżywczych.

Zapewniamy przyjemność na dłużej w przysmaku

Zęby idą w ruch zazwyczaj z nudy, tęsknoty za właścicielem lub ze strachu przed samotnością. Gryzienie psa uspokaja, wycisza i przynosi mu ulgę. Zajmuje czas, łagodzi stres i uwalnia endorfiny, czyniąc go szczęśliwym. Prawdziwe mięsne przysmaki do gryzienia to jedyny pewny sposób na zdrowy, pełen smaku relaks pupila.

Przymus obgryzania szczególnie mocno odczuwają szczeniaki w 5-6 miesiącu życia, kiedy następuje wymiana zębów mlecznych na stałe. Gryzienie to też sposób maluszka na poznawanie otaczającego świata. Szanując wiek i wielkość naszych czworonożnych przyjaciół, Dogway opracował gryzaki w różnym rozmiarze – dla małych, średnich i dużych pupili.

Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
ZASPOKÓJ
POTRZEBĘ GRYZIENIA
HARDER WOŁOWY

Jedno opakowanie zawiera: 2-3 szt.
Masa netto: 50 g

Harder wołowy wyjątkowo skutecznie zaspokaja naturalną psią potrzebę gryzienia, zapewniając mu przyjemny relaks. To doskonały i zdrowy sposób na zajęcie uwagi czworonoga w czasie, gdy nie ma nas w domu lub gdy mamy gości, ale ...

WIĘCEJ
ZADBAJ O
DZIĄSŁA I CZYSTE ZĘBY
KOŚĆ PRASOWANA 11 CM

Jedno opakowanie zawiera: 1 szt.
Masa netto: 40 g

Psy uwielbiają ten smakołyk za kształt, zapach i smak! Dzięki specjalnej metodzie suszenia kość – wykonana ze skóry wołowej – zachowuje swój naturalny aromat i smak. Zaletą przysmaku są jego prozdrowotne właściwości – doskonale ...

WIĘCEJ

POZNAJ POZOSTAŁE KATEGORIE NASZYCH PRZYSMAKÓW

Dowiedz się, czego Twój pies naprawdę potrzebuje.

zdrowie

Bo dzięki niemu może być sobą i cieszyć się Twoim towarzystwem

radość

Bo ona nadaje jego życiu wyjątkowy smak i sprawia, że czuje się zadbany

gryzienie

Bo spełnia jego naturalną potrzebę gryzienia, zapewniając przyjemność na dłużej