Gryzienie

Potrzeba gryzienia leży w jego naturze. Podaruj pupilowi przyjemność na dłużej w gryzaku!

dogway pies lord pitbull
Stawiamy na
zdrowe gryzienie

Są psy, które przejawiają wyjątkowy entuzjazm w obgryzaniu wszystkiego, co znajdzie się w zasięgu ich zębów – butów, dziecięcych zabawek, mebli. Naszą odpowiedzią na tę potrzebę są pełnowartościowe, w 100% naturalne przysmaki z kategorii GRYZIENIE, których skład oparliśmy wyłącznie na produktach pochodzenia zwierzęcego.

Stworzyliśmy je, aby pies w swym zamiłowaniu do chrupania nie zrobił sobie krzywdy, zajadając przez przypadek coś, co mu po prostu zaszkodzi, np. kawałek plastiku z buta czy z zabawki z tworzywa sztucznego. Dogway stawia na lekkostrawne gryzaki, które –poza przyjemnością gryzienia – oferują pupilowi nie tylko naturalny aromat, który tak uwielbiają, ale przede wszystkim solidną porcję wartości odżywczych.

Zapewniamy przyjemność na dłużej w przysmaku

Zęby idą w ruch zazwyczaj z nudy, tęsknoty za właścicielem lub ze strachu przed samotnością. Gryzienie psa uspokaja, wycisza i przynosi mu ulgę. Zajmuje czas, łagodzi stres i uwalnia endorfiny, czyniąc go szczęśliwym. Prawdziwe mięsne przysmaki do gryzienia to jedyny pewny sposób na zdrowy, pełen smaku relaks pupila.

Przymus obgryzania szczególnie mocno odczuwają szczeniaki w 5-6 miesiącu życia, kiedy następuje wymiana zębów mlecznych na stałe. Gryzienie to też sposób maluszka na poznawanie otaczającego świata. Szanując wiek i wielkość naszych czworonożnych przyjaciół, Dogway opracował gryzaki w różnym rozmiarze – dla małych, średnich i dużych pupili.

NA KAŻDĄ PRZEKĄSKĘ JEST OKAZJA

Leniuszek czy dzikusek? Bez względu na to, jakimi indywidualnościami są nasze psy, łączy je jedno – potrzeba gryzienia. Tak naturalna, jak niepohamowana. Przysmaki Dogway z kategorii Gryzienie to sposób, by ją zaspokoić, zająć psią uwagę, zadbać o prawdziwy relaks pupila lub podarować mu odrobinę przyjemności na dłużej!

Potrzeba gryzienia
Przyjemność na dłużej
Zajęcie uwagi
Zdrowe zęby
Mocne stawy
Lepsze trawienie
ZASPOKÓJ
POTRZEBĘ GRYZIENIA
Dogway
HARDER WOŁOWY

Jedno opakowanie zawiera: 2-3 szt.
Gramatura: 50 g

Harder wołowy wyjątkowo skutecznie zaspokaja naturalną psią potrzebę gryzienia, zapewniając mu przyjemny relaks. To doskonały i zdrowy sposób na zajęcie uwagi czworonoga w czasie, gdy nie ma nas w domu lub gdy mamy gości, ale ...

WIĘCEJ
ZADBAJ O
DZIĄSŁA I CZYSTE ZĘBY
Dogway
KOŚĆ PRASOWANA 11 CM

Jedno opakowanie zawiera: 1 szt.
Gramatura: 40 g

Psy uwielbiają ten smakołyk za kształt, zapach i smak! Dzięki specjalnej metodzie suszenia kość – wykonana ze skóry wołowej – zachowuje swój naturalny aromat i smak. Zaletą przysmaku są jego prozdrowotne właściwości – doskonale ...

WIĘCEJ

POZNAJ POZOSTAŁE KATEGORIE NASZYCH PRZYSMAKÓW

Dowiedz się, czego Twój pies naprawdę potrzebuje.

dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy
zdrowie

Bo dzięki niemu może być sobą i cieszyć się Twoim towarzystwem

dogway zdrowie przekąska dla psa mops
radość

Bo ona nadaje jego życiu wyjątkowy smak i sprawia, że czuje się zadbany

dogway pies lord pitbull
gryzienie

Bo spełnia jego naturalną potrzebę gryzienia, zapewniając przyjemność na dłużej