Radość

Doskonała nagroda w podczas zabawy, na spacerze i w trakcie treningu. Podaruj pupilowi czystą radość w przysmaku!

dogway zdrowie przekąska dla psa mops
Stawiamy na
motywację smakiem

Przysmaki z kategorii RADOŚĆ stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich wspaniałych chwilach, kiedy nasze psy czują się szczęśliwe. A zazwyczaj dzieje się tak, gdy poświęcamy im czas – wychodzimy z nimi na spacer, uczymy je nowych sztuczek, wspólnie się bawimy czy po prostu drapiemy za uszkiem.

Ponadprzeciętny mięsny smak Dogway sprawia, że każdy pies zrobi wszystko, aby zdobyć ten wyjątkowy przysmak. Wybierając kategorię RADOŚĆ łączysz przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony zyskujesz świetny motywator pupila do aktywności, z drugiej – ze względu na naturalny skład – zapewniasz mu wszystkie potrzebne do prawidłowego rozwoju mikro- i makroelementy.

Zapewniamy radość
w przysmaku

Dogway to idealny sposób na okazanie psu miłości, ale także na docenienie wysiłków pupila w zdobywaniu nowych umiejętności.

Przysmaki z tej kategorii mogą pełnić funkcję psiego „batonika energetycznego” podczas wspólnego treningu, dodającej energii przekąski na dłuższym spacerze czy pełnowartościowego posiłku w czasie podróży. Ich zaletą jest rozmiar. Są małe, więc można je zawsze mieć przy sobie – zabrać na spacer, w podróż. Łatwo mieszczą się w torebce, kieszeni czy podręcznym plecaku.

NA KAŻDĄ PRZEKĄSKĘ JEST OKAZJA

Co sprawia radość naszym pupilom? Oczywiście czas, który im poświęcamy – na spacerze, podczas zabawy, czy ucząc psa nowych umiejętności. Przysmaki Dogway z kategorii Radość są świetną motywacją podczas treningu, jak również doskonałą, bo zdrową i pełnowartościową przekąską w podróży, na wycieczce czy podczas codziennej przechadzki.

Rozpieszczanie
Zabawa
Trening
Zajęcie uwagi
Spacer
Nagroda
NAGRADZAJ
W TRENINGU I ZABAWIE
Dogway
MIX TRENINGOWY

Gramatura: 70 g

Mix treningowy to świetny sposób na zwiększenie psiej motywacji do nauki podczas szkolenia i większego wysiłku w czasie treningu. Doskonale też sprawdza się jako przekąska na spacerze czy nagroda w zabawie. W przysmaku ...

WIĘCEJ
DOSTARCZAJ ENERGII
KAŻDEGO DNIA!
Dogway
TALARKI MIĘSNE

Gramatura: 50 g

Talarki mięsne to potężna dawka smakowitej energii w poręcznej formie. Świetny przysmak na spacery, treningi i szkolenia psów. Ze względu na bardzo dużą zawartość mięsa (91%) jest motywującą nagrodą za wysiłek włożony przez pupila ...

WIĘCEJ

POZNAJ POZOSTAŁE KATEGORIE NASZYCH PRZYSMAKÓW

Dowiedz się, czego Twój pies naprawdę potrzebuje.

dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy
zdrowie

Bo dzięki niemu może być sobą i cieszyć się Twoim towarzystwem

dogway zdrowie przekąska dla psa mops
radość

Bo ona nadaje jego życiu wyjątkowy smak i sprawia, że czuje się zadbany

dogway pies lord pitbull
gryzienie

Bo spełnia jego naturalną potrzebę gryzienia, zapewniając przyjemność na dłużej