Zdrowie

Szczęśliwy pies to zdrowy pies. Podaruj swojemu pupilowi 100% zdrowia w przysmaku!

STAWIAMY NA
ZDROWIE Z NATURY

Smak i wartości odżywcze przysmaki Dogway czerpią z natury. Opieramy się na tym, co najcenniejsze – na naturalnych składnikach, dlatego większość z nich zawiera dużo i bardzo dużo mięsa, często prawie 100%. Stąd też bierze się unikalny mięsny smak przysmaków, za którym psy przepadają. Co więcej – ich skład doskonale zaspokaja naturalną psią potrzebę jedzenia mięsa.

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety psa. Ich receptury, skład i gramaturę opracowujemy przy współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami od diety naszych czworonożnych przyjaciół. Dlatego nasze przysmaki to coś więcej niż tylko przekąska – to pełnowartościowa porcja zdrowia wspierająca rozwój i psycho-fizyczną kondycję psa w każdym wieku.

Zapewniamy zdrowie
odpowiednim przysmakiem

Tworząc przysmaki z kategorii ZDROWIE założyliśmy, że mają one odpowiadać na konkretne psie potrzeby zdrowotne. Stąd przysmaki, które pomagają w dbaniu o zdrowe zęby i dziąsła, szczupłą sylwetkę, lepsze trawienie, mocne kości i stawy, dodające energii i siły, a także są odpowiednie dla psich alergików, jak na przykład filet z kaczej piersi.

Skład przysmaku – a więc rodzaj mięsa i dodatki – zależy od tego, do czego jest on przeznaczony. Inaczej są skomponowane przekąski na lepsze trawienie, a inaczej na lśniącą sierść. W efekcie konkretne smakołyki ściśle wspomagają te obszary zdrowia naszych pupili, które wymagają szczególnej troski. Warto jednak pamiętać, że przysmaki powinny stanowić nie więcej niż 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Na każdym opakowaniu znajduje się informacja o sugerowanej dziennej dawce w zależności od wielkości psa.

NA KAŻDĄ PRZEKĄSKĘ JEST OKAZJA

Szczęśliwy pies to marzenie każdego z nas. Psy, tak jak ludzie borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi – jedne są łakomczuszkami, inne – niejadkami, a jeszcze inne – alergikami. Przysmaki Dogway z kategorii Zdrowie pozwalają zadbać nie tylko o doskonałą psią kondycję, lecz również są idealną nagrodą i pomysłem na rozpieszczanie pupila.

Lepsze trawienie
Mocne kości
Zdrowe zęby
Lśniąca sierść
Mocne stawy
Więcej energii
WSPIERAJ
ZDROWE KOŚCI I STAWY
CHRUPAK MOCNE KOŚCI I STAWY

Jedno opakowanie zawiera: 2 szt.
Gramatura: 60 g

Zdrowe kości i stawy w dużej mierze wpływają na ogólną kondycję i samopoczucie pupila, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi. Chrupak Mocne Kości i Stawy to idealne uzupełnienie diety Twojego pupila dzięki ...

WIĘCEJ
ZADBAJ O
ODPOWIEDNI POZIOM WITAMIN
PASKI Z KURCZAKA

Gramatura: 60 g

Paski z kurczaka to zdrowy, pełen mięsa – aż 97% – przysmak, który stanowi świetne uzupełnienie codziennej diety psa. Bogaty w witaminy, makro- i mikroelementy jest źródłem łatwo przyswajalnego białka. Mięso, które jest ...

WIĘCEJ

POZNAJ POZOSTAŁE KATEGORIE NASZYCH PRZYSMAKÓW

Dowiedz się, czego Twój pies naprawdę potrzebuje.

zdrowie

Bo dzięki niemu może być sobą i cieszyć się Twoim towarzystwem

radość

Bo ona nadaje jego życiu wyjątkowy smak i sprawia, że czuje się zadbany

gryzienie

Bo spełnia jego naturalną potrzebę gryzienia, zapewniając przyjemność na dłużej