Zdrowie

Szczęśliwy pies to zdrowy pies. Podaruj swojemu pupilowi 100% zdrowia w przysmaku!

dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy
STAWIAMY NA
ZDROWIE Z NATURY

Smak i wartości odżywcze przysmaki Dogway czerpią z natury. Opieramy się na tym, co najcenniejsze – na naturalnych składnikach, dlatego większość z nich zawiera dużo i bardzo dużo mięsa, często prawie 100%. Stąd też bierze się unikalny mięsny smak przysmaków, za którym psy przepadają. Co więcej – ich skład doskonale zaspokaja naturalną psią potrzebę jedzenia mięsa.

Przysmaki z kategorii ZDROWIE są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety psa. Ich receptury, skład i gramaturę opracowujemy przy współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami od diety naszych czworonożnych przyjaciół. Dlatego nasze przysmaki to coś więcej niż tylko przekąska – to pełnowartościowa porcja zdrowia wspierająca rozwój i psycho-fizyczną kondycję psa w każdym wieku.

Zapewniamy zdrowie
odpowiednim przysmakiem

Tworząc przysmaki z kategorii ZDROWIE założyliśmy, że mają one odpowiadać na konkretne psie potrzeby zdrowotne. Stąd przysmaki, które pomagają w dbaniu o zdrowe zęby i dziąsła, szczupłą sylwetkę, lepsze trawienie, mocne kości i stawy, dodające energii i siły, a także są odpowiednie dla psich alergików, jak na przykład filet z kaczej piersi.

Skład przysmaku – a więc rodzaj mięsa i dodatki – zależy od tego, do czego jest on przeznaczony. Inaczej są skomponowane przekąski na lepsze trawienie, a inaczej na lśniącą sierść. W efekcie konkretne smakołyki ściśle wspomagają te obszary zdrowia naszych pupili, które wymagają szczególnej troski. Warto jednak pamiętać, że przysmaki powinny stanowić nie więcej niż 15% dziennej dawki żywieniowej psa. Na każdym opakowaniu znajduje się informacja o sugerowanej dziennej dawce w zależności od wielkości psa.

NA KAŻDĄ PRZEKĄSKĘ JEST OKAZJA

Szczęśliwy pies to marzenie każdego z nas. Psy, tak jak ludzie borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi – jedne są łakomczuszkami, inne – niejadkami, a jeszcze inne – alergikami. Przysmaki Dogway z kategorii Zdrowie pozwalają zadbać nie tylko o doskonałą psią kondycję, lecz również są idealną nagrodą i pomysłem na rozpieszczanie pupila.

Lepsze trawienie
Mocne kości
Zdrowe zęby
Lśniąca sierść
Mocne stawy
Więcej energii
WSPIERAJ
ZDROWE KOŚCI I STAWY
Dogway
CHRUPAK MOCNE KOŚCI I STAWY

Jedno opakowanie zawiera: 2 szt.
Gramatura: 60 g

Zdrowe kości i stawy w dużej mierze wpływają na ogólną kondycję i samopoczucie pupila, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi. Chrupak Mocne Kości i Stawy to idealne uzupełnienie diety Twojego pupila dzięki ...

WIĘCEJ
ZADBAJ O
ODPOWIEDNI POZIOM WITAMIN
Dogway
PASKI Z KURCZAKA

Gramatura: 60 g

Paski z kurczaka to zdrowy, pełen mięsa – aż 97% – przysmak, który stanowi świetne uzupełnienie codziennej diety psa. Bogaty w witaminy, makro- i mikroelementy jest źródłem łatwo przyswajalnego białka. Mięso, które jest ...

WIĘCEJ

POZNAJ POZOSTAŁE KATEGORIE NASZYCH PRZYSMAKÓW

Dowiedz się, czego Twój pies naprawdę potrzebuje.

dogway szczęście przekąski dla psa pies domowy
zdrowie

Bo dzięki niemu może być sobą i cieszyć się Twoim towarzystwem

dogway zdrowie przekąska dla psa mops
radość

Bo ona nadaje jego życiu wyjątkowy smak i sprawia, że czuje się zadbany

dogway pies lord pitbull
gryzienie

Bo spełnia jego naturalną potrzebę gryzienia, zapewniając przyjemność na dłużej