Prawdziwa natura - video

Nasze psy... wszystkie kochane, lecz każdy inny. Jakie są? Niebanalne. Pełne wdzięku. Inspirujące. Bez nich świat byłby po prosu smutny.

dogway pies basset hound o marce

PRAWDZIWA NATURA WIDEO

W naszych filmikach odkrywamy prawdziwe psie charakterki! Każdy z naszych bohaterów wymyka się stereotypom. W jaki sposób? Zobacz! Ich właściciele podzielili się z nami psimi sekretami swoich pupili.

Loki – wielka oaza spokoju

W dawnych czasach dogi niemieckie hodowano do polowań na dziki i niedźwiedzie. Dziś ich wielkość i siła nadal budzą respekt, jednak – przy bliższym poznaniu – niektóre z nich zaskakują...troskliwością. Oto Loki – prawdziwa siła delikatności!

Uparty jak shar pei

Przyjemna pomarszczona kulka? Nic podobnego! To „charakterna” i uparta kopalnia skrajności. Jak koty – nie dość, że chodzą własnymi ścieżkami, to jeśli czegoś nie chcą – nie zrobią. No i nie lubią... deszczu. Poznajcie dwójkę indywidualistów - Demona i Chimerę.

Psy na golden medal!

O! JAKIE SŁODZIAKI! – mówią ludzie na widok tych „miziastych” psiaków. Oto senior Armani i Rayli - łowczyni przeżyć i przysmaczków. Które z nich zawsze wkłada nos w nieswoje kieszenie?

Husky w kawalerce!

Kanapa? To lubi! Bieganie? Jest przereklamowane! Za Dagmarą pójdzie na koniec świata, bo do szczęścia najbardziej potrzebuje jej uwagi. Yuki to husky, który nie mieści się w żadnym schemacie!

Akita - symbol psiej równowagi!

Roki... prawdziwy dzikus i jednocześnie siła spokoju. Choć lubi dominować i pokazać innym psom kto tu rządzi, to w towarzystwie właścicielki Moniki łagodnieje jak baranek.

Lusia i... cała gromadka chihuahua

Psiej celebrytce Lusi i całej gromadce chihuahua czułość jest potrzebna jak powietrze.
Stworzone do kochania, na co dzień całuśne, lecz jak coś idzie
nie po ich myśli –
potrafią pokazać charakterek!

Prawdziwa natura Stefki!

Ciągle śpi, puszcza bąki i chrumka jak świnka? Nic podobnego! Stefka – zawsze gotowa na nową przygodę fanka długich spacerów – to żywe zaprzeczenie książkowych opisów buldożków francuskich.

Brykające mopsy Ani

Po wybiegach kroczą dostojnie zdobywając pierwsze nagrody, a w zaciszu domowym... brykają z wdziękiem, któremu trudno się oprzeć. Mopsy – wszystkie kochane, każdy inny.